Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко зустрівся з пані Кароліною Біллінг, яка вже понад місяць очолює Представництво Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні, у Краматорську сьогодні, 14 липня.
УВКБ ООН – надійний партнер Донеччини, який тільки за минулий рік реалізував понад 100 проєктів з розвитку громад, надав грошову допомогу понад 500 особам, підтримав роботу КПВВ, допомагав організувати ремонт житла жителям прифронтової території області.
«Для УВКБ ООН, як і для нас, надзвичайно важливими є підвищення спроможності громад, безоплатна юридична допомога населенню, допомога у відновленні житла та повноцінна робота КПВВ. Тож будемо шукати можливості поглиблювати співпрацю. Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо помітно згладити наслідки війни», - зазначив Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/eec/f26/67f/P4670066_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b04/e0f/7c2/P4670052_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/457/79b/f3c/P4670073_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fda/929/e96/P4670050_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5ac/d8d/204/P4670051_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3a9/8d1/0b7/P4670065_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2f7/966/762/P4670062_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d91/d06/195/P4670072_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/84b/807/643/P4670075_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2df/589/0f6/P4670074_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/871/eea/f34/P4670087_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/41b/c57/606/P4670083_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b97/134/ba6/P4670093_820x360.jpg)