У хабах «Наш Краматорськ» діти залучаються до заходів з екологічного вихвання: у м. Київ маленькі екологи виготовили власноруч «Веселого трав'янчика», спостерігали та доглядали за сходами гороху та квасолі на маленькому городі, який спорудили на підвіконні. У творчій майстерні хабу у м. Дніпро під керівництвом фахівчині еколого-натуралістичного центру робили яскраві карнавальні масочки.
За сприянням Консультативно-координаційного центру підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця діти з Бахмутського району відвідали ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика», де ознайомилися з напрямками виробництва підприємства, яке 20 років займається виготовленням понад 50 найменувань продукції. Також з працівниками ресторану "Red Zeppelin" організовано та проведено безкоштовний кулінарний майстер-клас з приготування піци, який закінчився спільною дегустацією дітьми неймовірно смачних власних виробів.
У центрах «ЯМаріуполь» в м. Одеса поліцейські розповіли дітям про правила безпеки на дорозі та світловідбиваючі елементи, які будуть у нагоді в темний час доби, допомагали хлопчикам та дівчатками зробити яскраві та кольорові флікери, які потім можна причепити до рюкзачка або одягу. А в Києві малеча познайомилася зі службовими собаками поліції - бельгійськими вівчарками.
![](/storage/app/thumbnails/5a0/9f4/aa2/115445346646363.jpeg_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ffe/77a/98a/105443663.jpeg_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5d0/5cf/c2d/241215152612_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9c3/3e0/d90/122425525225_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/381/1c0/cfb/43522332662_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a99/193/901/343435325434643364_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/326/76e/5c7/554336346373743_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/41a/ba8/6d9/6234523533453643.jpeg_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3df/c40/dd1/734342545365654.jpeg_820x360.jpg)