портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У ході будівництва велокомплексу в Лимані завершується спорудження триповерхового гуртожитку

Опубліковано 26 березня 2021 року, 14:56

Зведення сучасного комплексу з велосипедного спорту зі спеціалізованою трасою ВМХ триває у місті Лиман Донецької області в контексті програми «Велике будівництво», що була ініційована президентом України Володимиром Зеленським.  Наразі на завершальний етап вийшли роботи щодо зовнішнього оздоблення гуртожитку.

26 березня з ходом реалізації проєкту, який фінансується коштом обласного бюджету, ознайомилися заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

У спілкуванні з представниками ТОВ «БУДТЕХМАШ» – підрядної організації, що веде будівельні роботи з серпня 2020 року – було наголошено щодо якості й термінів спорудження єдиного подібного в Україні спортивного об’єкту, обговорено нагальні питання та шляхи їх вирішення.

Станом на сьогодні у рамках зведення триповерхової будівлі гуртожитку зроблено внутрішнє облаштування та завершується виконання фасадних робіт. Тренажерний зал, медичний та масажний кабінети, конференц-зала, їдальня та кімнати для проживання спортсменів, тренерсько-викладацького та суддівського складу тепер чекатимуть на поставку відповідних меблів та обладнання. Об’єкт передбачає доступність для маломобільних груп населення.

Для опалення гуртожитку збудовано котельню і змонтовано зовнішнє газопостачання. Зроблено основу господарської споруди з гаражем та приміщенням для ремонту і зберігання велосипедів. Паралельно за сприятливих погодних умов продовжиться облаштування траси BMX – поруч зі стартовою рампою заввишки 5 метрів з’являться три віражі та чотири прямих.

Відзначимо, що головною метою будівництва велокомплексу є відновлення повноцінної діяльності Обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з велосипедного спорту в місті Лиман після переміщення закладу з тимчасово окупованого Донецька. Новий велотрек дозволить готувати в дисципліні «ВМХ racing» спортсменів з 8 років, при цьому даючи юнакам і дівчатам базові навички для виступу в інших видах велоспорту, проводити навчально-тренувальний процес, у тому числі за участю національної збірної, змагання різного рівня.