Виставка зразків військової техніки та озброєнь, залучених підрозділами Збройних сил України до виконання бойових завдань на лінії розмежування, відбулась у Краматорську під час святкування Дня захисників і захисниць.
Оглянути техніку на площі Миру завітав заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін.
Підрозділи ООС презентували для жителів та гостей Краматорська сучасні зразки броньованої техніки, модернізованої або виготовленої на українських підприємствах, а також вітчизняні розробки серед стрілецької зброї.
«Радий бачити, що армія має таку гарну техніку. Найкраще в тому, що багато зразків виробляються в Україні та вже продемонстрували свою ефективність під час бойових дій. Впевнений, що з таким озброєнням та такими захисниками перемога буде за нами на наших умовах», - наголосив Вадим Філашкін.
Серед представленого озброєння найбільшу цікавість серед гостей виставки викликали спеціальні броньовані автомобілі та снайперські комплекси українського виробництва.
![](/storage/app/thumbnails/314/820/f48/photo5422584477252695471_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bca/bd5/84c/photo5422584477252695456_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/555/ece/ccd/photo5422584477252695455_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/67b/068/262/photo5422584477252695458_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d8a/1e3/56f/photo5422584477252695457_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6d0/3f1/e0b/photo5422584477252695460_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/078/6e4/8ae/photo5422584477252695459_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/da9/f93/4b4/photo5422584477252695461_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/538/88e/e0a/photo5422584477252695462_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/455/8ba/f06/photo5422584477252695463_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e5a/0e1/584/photo5422584477252695464_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fe4/221/c6d/photo5422584477252695465_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c65/01f/4be/photo5422584477252695470_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/80a/6a9/45e/photo5422584477252695466_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9a7/579/62c/photo5422584477252695467_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d18/813/e98/photo5422584477252695469_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/70f/036/428/photo5422584477252695473_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/61b/74b/5d7/photo5422584477252695472_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aa7/71c/7d4/photo5422584477252695474_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cb4/2c7/a96/photo5422584477252695476_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/831/d5c/25d/photo5422584477252695475_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9bb/640/502/photo5422584477252695478_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cc1/c34/a8c/photo5422584477252695477_820x360.jpg)