Змагання з гирьового спорту та АРМ-спорту серед учасників та ветеранів АТО/ООС проходять у Краматорську на території Саду Бернацького з нагоди Дня захисників і захисниць України.
Участь у символічному відкритті змагань взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, представники органів місцевого самоврядування та командування ООС.
"Хочу побажати вам і вашим родинам найміцнішого здоров'я, всього найкращого. А у сьогоднішніх змаганнях хай переможе гарний настрій та повага один до одного", - сказав заступник очільника області.
Почесні гості змагань також вручили спортивну екіпіровку директорам трьох дитячо-юнацьких спортивних шкіл Краматорська.
![](/storage/app/thumbnails/6ad/135/e0d/photo5424720149740631365_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/11d/761/336/photo5424720149740631364_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/75a/f3a/a29/photo5424720149740631366_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0eb/724/15b/photo5424720149740631368_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5d4/9a7/eee/photo5424720149740631367_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f43/368/d4e/photo5424720149740631369_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/169/fde/f37/photo5424720149740631371_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1fd/f6a/d8f/photo5424720149740631372_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f4d/116/f58/photo5424720149740631373_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/51b/7f5/212/photo5424720149740631374_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/621/0ed/f20/photo5424720149740631375_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/000/404/a78/photo5424720149740631377_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dcb/2d1/1f5/photo5424720149740631376_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/504/e01/150/photo5424720149740631378_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f20/fa3/f53/photo5424720149740631379_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4d3/583/869/photo5424720149740631380_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/695/812/02d/photo5424720149740631381_820x360.jpg)