Сьогодні у Краматорську відбувся запуск в роботу після модернізації тягової підстанції, яка забезпечує роботу міського електротранспорту.
Проект виконано за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його вартість - 1 млн 146 тисяч 610 євро. 80 відсотків цієї суми профінансовано ЄС, 20 відсотків - з міського бюджету.
Голова Донецької ОДА Олександр Куць та Краматорський міський голова Андрій Панков взяли участь у запуску підстанції. Очільник області подякував європейським партнерам за підтримку важливих для міста проектів та привітав мешканців міста, адже реалізація проекту дозволить економити електроенергію: за попередніми розрахунками - на 14,5 відсотків.
![](/storage/app/thumbnails/e22/889/f70/5bed809399be9959633075_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6c0/6d7/260/5bed809399c0b750785245_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/479/226/40b/5bed80942cd90319624451_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d18/639/3ab/5bed80942fed7436905113_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9de/892/df6/5bed80948f6ac875797464_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dd7/36b/3c3/5bed8094a783d256064612_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/414/7fc/5f9/5bed8094e972e102235339_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4ca/994/cd6/5bed8095125a1453254750_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c11/a14/c88/5bed80955f8db249696328_820x360.jpg)