портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Лимані відкрили оновлений інклюзивно-ресурсний центр

Опубліковано 04 серпня 2021 року, 19:08

Сьогодні, 4 серпня, відбулось урочисте відкриття оновленого інклюзивно-ресурсного центру Лиманської міської  територіальної громади. Участь у заході взяли заступник голови ОДА Юлія Костюніна, радник голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчук, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Сідашева та Лиманський міський голова Олександр Журавльов. 

Ще у 2019 році будівля була передана на баланс управління освіти, молоді та спорту міської ради і в кінці того ж року розпочаті  роботи з його реконструкції та ремонту. На будівельні роботи з місцевого бюджету  було виділено понад 5 млн. грн., а  з обласного бюджету 3 млн грн.,  у цьому році завершено ремонтні роботи.

«Інклюзивно-ресурсний центр є осередком, який повністю облаштовано для надання допомоги особам з особливими освітніми потребами. Тут створено максимально доступне середовище для маломобільних груп та осіб з інвалідністю, забезпечено комплектами сучасних методик для проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Підтримка дітей є пріоритетом для обласної влади, тому роботу з розвитку мережі інклюзивних центрів ми не припиняємо», - наголосила Юлія Костюніна.

Інклюзивно-ресурсний центр у Лимані має кабінети психолога, учителя-дефектолога, учителя–логопеда, зали для занять ЛФК, кімнати для проведення групових занять. Усі кабінети оснащені необхідним обладнанням для роботи фахівців, закуплене комп’ютерне обладнання, оснащення для залів ЛФК, сенсорної кімнати, тач-панель із програмним забезпеченням для проведення корекційної роботи, інтерактивні пісочниці.