Урочистості до Дня Національної поліції відбулись у Маріуполі сьогодні, 3 липня.
Поліцейських привітав заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін. Він запевнив, що облдержадміністрація завжди надаватиме підтримку поліції у виконанні обов'язку перед державою та суспільством.
«Бажаю, щоб в особовому складі поліції не було втрат. Сподіваюся, що в цьому році ми разом із паном Семенішиним (начальником Головного управління Національної поліції України в Донецькій області Миколою Семенишиним) відкриємо новий відділок поліції у Кураховому - це буде знакова подія, наймасштабніший проєкт за вісім років війни», - сказав Вадим Філашкін.
Заступник голови ОДА вручив відзначеним поліцейським цінні подарунки, грамоти та подяки голови Донецької облдержадміністрації.
![](/storage/app/thumbnails/8f1/e51/170/DSC_7239_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4d3/78e/9b0/DSC_7834_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/73d/132/b49/DSC_7839_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/95e/d58/236/DSC_7847_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/354/145/7ac/DSC_7276_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9b8/86c/09d/207862456_4093078084107639_612222540094922543_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/66f/d82/13a/DSC_7845_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/436/38d/c81/DSC_7866_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4be/7f5/794/211838706_906859986561246_3231484883101040117_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2f7/cf2/40d/DSC_7885_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/690/a0b/599/DSC_7905_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/773/da7/831/DSC_7892_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d59/ab6/803/DSC_7243_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/de0/86d/3ba/DSC_7242_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/986/b1e/79a/DSC_7241_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f29/80c/0ca/DSC_8455_820x360.jpg)