портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Мар’їнці з’явиться активний парк – локація здорової України

Опубліковано 02 серпня 2021 року, 17:34

Активний парк готують до відкриття у місті Мар’їнка в рамках програми «Здорова Україна», яку ініційовано Президентом України в 2021 році з метою зробити спорт ближчим до людей. Його головна ідея – щоб кожен мешканець країни, незалежно від території проживання, мав вільний доступ до можливості займатись фізичною активністю у будь-який час.

2 серпня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом із  начальником управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимиром Мициком і директором Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергієм Головченком відвідали локацію, визначену в Мар’їнці для створення активного парку в рекомендованому форматі.

Активний парк передбачає наявність шести елементів: «шведської» стінки, комплексу турніків/гімнастичних брусів, лавки для виконання динамічних вправ, сходинок, координаційної лінії та вільного простору. Кожен відвідувач парку за допомогою смартфона може сканувати QR-код, розміщений поруч з елементом, та обрати рівень складності вправ (новачок, середній, профі), що відкриється на сайті. Завдяки онлайн завданням відбувається заняття з віртуальним тренером.

Нагадаємо, що старт соціальному проєкту «Активні парки – локації здорової України» у Донецькій області дали 23 липня у парку ім. О.С. Пушкіна в Краматорську. Найближчим часом планується відкриття ще 13 локацій – двох у місті Бахмут, по одній у містах Волноваха, Вугледар, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Маріуполь, Мар’їнка, Покровськ і смт Олександрівка.