портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У медзакладах Донеччини на стаціонарному лікуванні перебувають майже 200 дітей з COVID-19 та з підозрою на цю хворобу

Опубліковано 03 лютого 2022 року, 15:32

Майже 200 дітей з COVID-19 та  з підозрою на цю хворобу знаходяться на стаціонарному лікуванні у медичних закладах Донецької області.  Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

«Ліжка завантажені на 30% від тих ліжок, які виділені. Відбуваються певні зміни: перепрофілювання дорослих ліжок на дитячі.  На сьогодні у стаціонарах, які надають допомогу дітям з COVID-19, знаходиться 198 дітей.  Загалом у стаціонарах знаходиться 1017 осіб з діагнозом COVID-19 і 179 - з підозрою на  цю хворобу»,  -  сказав він. 

На апаратах штучної вентиляції легень знаходиться 21 особа, кисневої підтримки потребують 717 осіб. 

Олександр Педенко  вчергове нагадав, що вакцинація дозволяє уникнути тяжкого перебігу хвороби та госпіталізації, захищає життя та здоров'я людей. На  сьогодні повний курс щеплення на Донеччині мають 606 541 особа, тобто 33,3% населення області.   

«Донеччина, як і більшість областей, перебуває у помаранчевому кольорі.  У нас уже перевищено три показники»,  - зазначив Олександр Педенко та додав, що існують ризики, що  вже з понеділка Донецька область може перейти  до червоної зони  епідеміологічної небезпеки.