Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у лютому 2024 року
Підписання меморандуму про співпрацю між Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області та комунальним позашкільним навчальним закладом «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з видів боротьби» відбулося в селищі міського типу Миронівський 25 грудня.
Підписи під документом поставили начальник ГУНП в Донецькій області, генерал поліції III рангу, голова громадської організації «Донецька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» Микола Семенишин та директор КПНЗ «ОСДЮСШОР з видів боротьби» Олександр Соколов. Метою меморандуму проголошено консолідацію зусиль, спрямованих на реалізацію державної політики в сфері захисту прав дітей шляхом популяризації здорового способу життя.
«Спільна діяльність, що передбачає залучення хлопців і дівчат до фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів, забезпечення їх змістовним дозвіллям та відпочинком, дозволить уберегти дітей від скоєння правопорушень і негативних явищ. Разом ми маємо зробити спорт доступним для підростаючого покоління – це дуже добрий метод виховання і профілактики злочинності», - наголосив Микола Семенишин.
Начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик відзначив, що з 2002 року в Миронівському під керівництвом тренера-викладача Олександра Житюка працює відділення обласної спортшколи з такого олімпійського виду боротьби, як дзюдо. У 2019-му його розвиток отримав новий імпульс завдяки реконструкції приміщення для тренувань (по вул. Шкільній, 1), яка відбулася в рамках реалізації «проєкту мирного співіснування» Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.
Володимир Мицик нагородив листами подяки управління Миколу Семенишина та Олександра Житюка, а також вручив посвідчення кандидатів у майстри спорту України двом вихованцям обласної спортшколи.
Почесні гості змогли ознайомитися з майстерністю в показових виступах юних і більш досвідчених дзюдоїстів смт Миронівський, що мають досягнення всеукраїнського рівня. Микола Семенишин та Олександр Соколов подякували спортсменам за цілеспрямованість та жагу до самовдосконалення, і передали їм подарунки для покращення тренувальних умов: нову бігову доріжку, кімоно, спортивні костюми та кросівки.
![](/storage/app/thumbnails/d61/50d/748/DSC_9858_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c42/213/8a7/DSC_9862_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e9a/bba/e76/DSC_9853_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/da3/929/34e/DSC_9863_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/382/039/736/DSC_9878_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ec5/e32/c34/DSC_9861_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5a4/cc7/190/DSC_9868_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/263/ad7/839/DSC_9896_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/50c/a5e/abb/DSC_9886_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9fc/30d/9d4/DSC_9892_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/473/78e/fe4/DSC_9893_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/836/cf5/d62/DSC_9850_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/169/173/4a7/DSC_9910_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/020/640/2c0/DSC_9872_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6f9/11a/e98/DSC_9900_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2bd/220/2ea/DSC_9905_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4d6/fe3/9ed/DSC_9909_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1b3/4bb/ca1/DSC_9894_820x360.jpg)