У населених пунктах Мар’їнського та Ясинуватського районів, наближених до лінії розмежування, продовжується видача продуктових наборів для отримувачів соціальних послуг на дому, багатодітних сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Проєкт ініційований головою Донецької облдержадміністрації Павлом Кириленком та реалізується за кошти обласного бюджету.
Так, у Мар’їнському районі придбано 1178 продуктових наборів з середньою вартістю 400 гривень. У Ясинуватському районі придбано 284 таких набори.
До складу продуктових наборів входять товари першої необхідності. Проєкт реалізується протягом двох місяців – травня та червня поточного року та покликаний підтримати найменш захищені верстви населення під час пандемії коронавірусу.
![](/storage/app/thumbnails/232/9ce/3b1/a4d5d306-5d1f-4210-874f-ca75a81df2c2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b07/ce3/777/50831854-262f-4a74-bc6e-f7bd27191bf7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d5d/1a1/35c/93c19dcc-78e1-4523-9594-bf390f17c6bc_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a67/871/7d2/68b06be6-2c95-400f-b7da-781968e86061_820x360.jpg)