У Санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто», релокованому до с. Оринин Хмельницької області, триває третя зміна «На старт, увага, Смарагдове!» для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
У межах виховних заходів до Дня фізичної культури і спорту України для юних відпочивальників організовано Малі олімпійські ігри. Щодня діти беруть участь в ігрових програмах, квестах, конкурсах, змаганнях, що мають спортивну тематику. Також відбулись чемпіонати з волейболу та малюкболу, змагання з легкої атлетики на особисту першість.
Відпочинок і навчання дітей Донеччини у «Смарагдовому місті» продовжується. Тут створено всі умови для повноцінного навчання, фізичного розвитку та змістовного дозвілля учнівської молоді.
За інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/81e/253/a2e/96d70e30-9536-4d2b-b063-73d1942f6923_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b7a/2ca/452/16a866b8-a91e-41e5-9165-8d103062c4ec_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/290/ad2/71d/e00fd074-9b30-4980-8a1b-5b86ba49b4b7_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/57c/ccc/38d/cfe29240-dd95-4c7a-9f53-1b7cbb687a50_820x360.jpg)