Форум "Родинні скарби Донеччини", який відбувається у Святогірську, зібрав 22 родини з усієї області.
Серед учасників — опікуни-піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, батьки-усиновлювачі з дітьми.
Під час урочистого відкриття заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна нагородила родини подяками за небайдуже ставлення до дітей, людяність, доброту та милосердя.
На Донеччині понад 5 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В інтернатних закладах знаходиться понад 500 дітей.
День усиновлення відзначається в Україні щорічно 30 вересня. Його встановлено згідно з Указом Президента від 27 листопада 2008 року. День усиновлення – свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів.
![](/storage/app/thumbnails/4ec/a27/1b9/photo5438240814162620341_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b61/4a9/21e/photo5438240814162620330_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/17f/673/0ba/photo5438240814162620329_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/de8/1cb/115/photo5438240814162620326_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e23/0df/7e1/photo5438240814162620339_820x360.jpg)