портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Святогірську пройшов базовий тренінг за програмою «Молодіжний працівник»

Опубліковано 01 листопада 2018 року, 11:27

У м. Святогірськ тренерами Тетяною Трашутіною та Оленою Кравчуком (методистами КПНЗ «Донецький обласний дитячо-юнацький центр») було проведено базову тренінгу за програмою «Молодіжний працівник»

29 - 31 жовтня у м. Святогірськ, Донецька обл., Тренери Тетяною Трашутіною та Оленою Кравчук (методистами КПНЗ «Донецький обласний дитячо-юнацький центр») за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації відбувся базовий тренінг за програмою «Молодіжний працівник».

Мета тренінгу: сформувати у учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики.

 

Завдання тренінгу:

 

  • забезпечити учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики;
  • налагодити діалог між різними учасниками молодіжної політики;
  • надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

 

Програма 3-денного базового тренінгу Програми Молодіжний робочий складався з 3-х навчальних модулів:

Модуль 1 . Молодіжна політика та молодіжна робота. Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Дорожня карта реформування молодіжної політики в Україні. Участь молоді. Міжсекторний підхід. Молодіжна робота і молодіжна політика. Європейський підхід до молодіжної політики.

Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді. Ключові теми: Громада. Активізація громади. Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді.

Модуль 3 . Компетенції молодіжного працівника. Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.

Учасники тренінгу: лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю (50%); державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівнях (40%); працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності (10%).

Під час тренінгу учасники мали можливість обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів у молодіжній сфері, а також презентувати роботу своїх організацій.

За результатами навчання 25 фахівців з впровадження молодіжної політики в Донецькій області отримають Свідоцтво встановленого зразка.