Всеукраїнська акція «Покрова Героїв. Донеччина» розпочалася у місті Святогірськ 13 жовтня.
Захід організовано Міністерством молоді та спорту України у співпраці з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.
Метою акції є налагодження конструктивної взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання. Участь у заході беруть представники обласних, місцевих центрів національно-патріотичного виховання, представники структурних підрозділів з питань молоді та спорту обласних державних адміністрацій та громадських організацій, які відповідальні за розвиток національно-патріотичного виховання у відповідному регіоні.
Під час урочистого відкриття учасників акції привітала заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Ольга Потєхіна, начальник Об'єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу Об'єднаних сил м. Краматорськ, підполковник Катерина Корнієнко.
Також відбулась панельна дискусія «Представлення досвіду міжсекторальної співпраці у сфері національно-патріотичного виховання у Донецькій області». Спікерами панельної дискусії стали начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької облдержадміністрації Тетяна Тюріна, начальник управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації Вікторія Точена, директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Тетяна Сідашева, начальник об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу Об’єднаних сил м. Краматорськ, підполковник Катерина Корнієнко, заступник керівника відокремленого підрозділу молодіжної організації «Пласт - Національна скаутська організація України» «Донецька Округа Пласту - Національної Скаутської Організації України» Євгенія Васильєва, керівник проєктів менеджер громадської організації «Союз ветеранів АТО Донбасу» Альона Андрушкевич.
![](/storage/app/thumbnails/592/cab/eca/DSC_0327_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cdb/c37/04e/DSC_0311_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dae/a06/4b0/DSC_0310_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f92/c67/943/DSC_0315_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/de8/fc7/af2/DSC_0318_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0ef/7b8/8ff/DSC_0323_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a01/a45/bd8/DSC_0326_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f83/891/fae/DSC_0328_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/248/fd0/5f0/DSC_0329_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/61b/359/6a7/DSC_0330_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/152/d45/f72/DSC_0331_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4a5/145/e80/DSC_0332_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dfb/602/d22/DSC_0333_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1ff/767/f3e/DSC_0334_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/27e/780/91b/DSC_0337_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/130/a03/142/DSC_0355_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f4e/904/b75/DSC_0356_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/12d/30d/4a0/DSC_0348_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/516/b82/6bf/DSC_0359_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/610/c7e/52b/DSC_0364_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3eb/de2/128/DSC_0375_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/596/944/4ee/DSC_0366_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/644/1c2/ffc/DSC_0347_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/422/995/064/DSC_0336_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ff7/821/6da/DSC_0382_820x360.jpg)