17-19 грудня у м. Святогірськ на базі відпочинку «Зелений гай» управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації було проведено обласний форуму лідерів студентського самоврядування «Веселка».
Участь у заході взяли команди Донбаської державної машинобудівної академіє, Донбаського державного педагогічного університету, Донбаської національної академії будівництва і архітектури, Донецького національного медичного університету, Донбаського інституту техніки та менеджменту МНТУ ім. акад. Ю. Бугая, Донецького державного технічного університету, Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії, Дружківського технікум Донбаської державної машинобудівної академії, Краматорського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.
Протягом трьох днів студенти презентували кращі практики студентського самоврядування та обмінювались досвідом реалізації волонтерських проектів.
У межах заходу було проведено конкурс на кращий соціальний відеоролик, знятий студентськими командами.
19 грудня проведено інтерактивну сесію «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», у межах якої було презентовано програми для молоді від національних і місцевих роботодавців та підписано Пакт заради молоді 2020 Новокраматорським машинобудівним заводом.
![](/storage/app/thumbnails/760/e7d/a7e/veselka_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9e2/d9b/883/veselka_1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7cb/c38/389/veselka_3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f3f/1ae/007/veselka_2_820x360.jpg)