Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін представив нового очільника Торецької ВЦА. Ним став Василь Чинчик, якого призначено на посаду розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Кириленком.
Заступник очільника області зачитав текст розпорядження про призначення голови військово-цивільної адміністрації, привітав Василя Чинчика, побажавши йому мужності, терпіння, успішного вирішення важливих завдань розвитку району спільними зусиллями.
«Сьогодні надзвичайно важлива і довгоочікувана подія для Торецька. Чекаємо чітких та дієвих кроків, швидкого реагування на стан справ у місті, ефективного використання коштів та наповнення місцевого бюджету. Необхідно спрямувати зусилля на мобілізацію внутрішніх резервів і можливостей міста. Необхідно дбати і про соціальний захист тих, хто цього потребує. Переконаний, що новопризначений керівник військово-цивільної адміністрації впорається із поставленим завданням – робити всі необхідні стратегічні кроки в напрямку подальшого потужного розвитку міста», – зазначив Вадим Філашкін.
![](/storage/app/thumbnails/345/273/068/5b5dd640-44dc-4e28-b94d-627fc433ccbc_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d8e/241/7af/16617284-d2aa-462c-9d01-d482013233c5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d6e/7bc/386/47fc50b0-f0e3-4a85-808c-38410de53bce_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a10/ea0/710/fc518e71-32cf-409e-a738-17bc7e447809_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dbb/fa7/6f0/630c9a1d-7690-4b1e-bd1e-fc6a5d07371c_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/91e/969/e36/eecef867-df08-40f1-9f0e-70c3a2e64309_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6ec/fd1/de2/a66a88c2-2df5-43ed-a7e0-983be6cf7cbd_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/65f/a90/c82/23596101-478f-4bfa-a300-91d40ef6cea3_820x360.jpg)