10 травня в місті Волноваха відзначили 75-річницю з Дня заснування 93-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.
В урочистій атмосфері районного Центру культури і дозвілля воїнів, що вже п’ятий рік сумлінно виконують службовий обов’язок по захисту територіальної цілісності та недоторканості України під час участі в операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей вітали командувач Операцією Об’єднаних Сил – генерал-лейтенант Сергій Наєв; командувач Оперативно-тактичного угрупування «Схід» – генерал-майор Олександр Красноок; командир 93-ї окремої механізованої бригади – полковник Владислав Клочков. Також присутні були представники Дніпровської, Луганської обласної державної адміністрації, Волноваської районної державної адміністрації.
Кращих бійців нагороджено медалями «Захисник Вітчизни», «За особливу службу», «За оборону рідної країни», «За мужність та милосердя»; нагрудними відзнаками «За взірцевість у військові службі» ІІІ ступеня; відзнаками Міністерства оборони України «За військову доблесть» і «За зразкову службу; цінними подарунками та церковними медалями «За жертовність і любов до України».
У ході урочистої церемонії представники духовенства голова Синодального управління військового духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан; архієрей Української православної Церкви Київського Патріархату, єпископ Харківский і Богодухівський Митрофан провели освячення Почесної Хоругви для командира 93-ї бригади полковника Владислава Клочкова та давнього друга захисників України волонтера Романа Доніка.
Святкового настрою заходу додали виступи учасників народного вокального ансамблю «Рапсодія», Наталі Ігнатенко та військового оркестру 93-ї ОМБ.
Військовим подарували свої виступи лідер гурту «Тінь сонця» Сергій Василюк, казкар Сашко Лірник, півфіналісти проекту «Голос Країни» та колектив «Bagiroff Band».
Новини Волноваського району