6 червня 2020 року вищий навчальний заклад комунальної форми власності «Бахмутський коледж мистецтв ім. І. Карабиця» святкує 117 річницю з дня заснування.
З 1903 року змінювалася назва навчального закладу, змінювались його керівники, але залишився незмінним дух, прагнення досягти нових висот, особлива творча енергія, дух покращення матеріальної бази та методичного удосконалення.
Бахмутський коледж мистецтв – один із відомих мистецьких закладів не тільки Донеччини, а й України. Історія коледжу створюється щоденною кропіткою працею багатьох педагогів-музикантів, талановитих виконавців, які, навчаючи своїх студентів, передають їм не тільки таємниці своєї майстерності, але й невгасимий вогонь творчого горіння, щирість почуттів, самовіддану жертовність у служінні високим мистецьким ідеалам.
Досвідчені викладачі коледжу окриляють юнацькі мрії своїх вихованців, надають їм впевненості, готують їх до великого життя в музиці.
Змінюються покоління викладачів, але незмінними залишаються традиції, скеровані на виховання високопрофесійних музикантів – викладачів, артистів та керівників оркестрів/хорів/ ансамблів, композиторів, науковців, які результатами своєї діяльності підносять добру славу коледжу до переліку кращих в Україні.
Управління культури і туризму облдержадміністрації бажає колективу коледжу, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.
Бажає здійснення найзаповітніших мрій, а також, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Бажає випускникам минулих років успіхів у розбудові української держави, а сьогоднішнім викладачам, співробітникам, студентам і їх батькам міцного здоров’я, цілеспрямованості та натхнення в досягненні поставленої мети, утримувати і примножувати здобутки коледжу.
![](/storage/app/thumbnails/112/0ae/4bc/0-02-0a-258d26af49b91e16d04494ad3097018049e35461c32c18cbf2bd86c84e37c456_fb56899b_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/188/20d/132/0-02-0a-a66e4f7622c655a276f862eae8c74c0ccec272c962b0dc13ea17d049635ed1a9_ca00b2f_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/db1/d7a/4c3/5beecf9fb0c53206286624_820x360_820x360.jpg)