3 червня спеціалістами управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та Донецького обласного дитячо-молодіжного центру проведено робочу нараду з керівництвом Покровського району.
Під час наради були обговорені проєкти, що реалізовуються на території Донецької області у сфері молодіжної, сімейної, гендерної політики та у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми. Це створення нових молодіжних центрів, створення притулків та денних центрів для постраждалих від домашнього насильства, конкурс на підтримку проєктів інститутів громадянського суспільства.
У рамках проєкту «Гідна країна для гідних людей» були відвідані молодіжні центри Покровського району. Спеціалісти управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання та Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, спільно із спеціалістами відділу культури, молоді та спорту Покровської райдержадміністрації відвідали молодіжний центр "Гродівський гурт", розташований у смт Гродівка.
Майже готовий до відкриття молодіжний центр "Міст-ОК" с. Миколаївка, де планується відкриття скалодрому.
Також було оглянуте приміщення для розташування майбутнього молодіжного центру у смт Новоекономічне.
Мешканці Покровського району під час зустрічей зазначали, що дуже вдячні за надання можливостей для реалізації молодіжної політики на місцевому рівні.
![](/storage/app/thumbnails/865/1a2/7e0/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/63c/6b6/e6b/3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7d6/cd5/688/4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fe3/791/f6f/6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ed4/bc2/1ec/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e7e/493/54f/2_820x360.jpg)