Для привернення уваги суспільства до проблем домашнього насильства, за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні на одній зі стін багатоповерхівки м. Маріуполь створюється новий мурал.
Основна мета стінопису – запобігання домашньому насильству. Автором роботи став відомий український художник Олександр Корбан. Його мурал вже є в Маріуполі – це портрет Мілани Абдурашитової, шестирічної дівчинки, яка вижила після обстрілу мікрорайону «Східний». Будинок №107 по проспекту Миру знаходиться недалеко від площі Свободи, навпроти нього, з іншого кінця площі можна побачити мурал Мілани.
На новій роботі буде зображена жінка і клітка з якої вилітає пташка – символ ніжності, миру та свободи. Його мета – привернення уваги громадськості до актуальних проблем: запобігання домашньому насильству та торгівлі людьми.