портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Увага! Оголошено обласний конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»!

Опубліковано 09 квітня 2019 року, 16:17 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Донецька обласна державна адміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація оголошує у 2019 році обласний конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування». Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій Донецької області, що були реалізовані у період 2017-2018 років (діяльність щодо реалізації проекту, програми, комплексу заходів у визначений період, під час здійснення якої отримано позитивні практичні результати).

Учасники та призери Конкурсу отримають суспільне визначення впроваджених інновацій, а також можливість обмінятися з колегами досвідом їх реалізації, оцінити ефективність своєї діяльності, поширити та вдосконалити власні напрацювання. Це, у свою чергу, сприятиме підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування та покращенню якості послуг, що надаються мешканцям громад.

Безпосередня організація та проведення Конкурсу здійснюється департаментом інформаційної та внутрішньої політики Донецької обласної державної адміністрації з урахуванням методології Ради Європи.

Конкурс проводиться в чотирьох номінаціях:

І     –  районні ради;

ІІ   –  міські ради;

ІІІ  –  сільські, селищні ради;

ІV  –  сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад.

Критеріями відбору кращих практик є:

ініціативність – роль учасника в ініціюванні практики, реалізація рішень громадських слухань, залучення до її реалізації громадських об’єднань, суб’єктів підприємницької діяльності, зовнішніх інвестицій;

інноваційність – новизна методів і шляхів вирішення учасником існуючої проблеми, обґрунтування такого вибору, досягнення економії витрат;

ефективність – ступінь досягнення учасником поставлених цілей; продуктивність методів і шляхів вирішення проблеми; досягнення кращих результатів з меншими витратами; окупність витрат; міра задоволеності потреб громадян;

впливовість/наслідки – вплив вирішення проблеми на учасників практики, місцеву інфраструктуру, громаду, район, область;

сталість результатів – економічна обґрунтованість у довготерміновій перспективі, можливість удосконалення і доцільність використання застосованих методів та засобів в іншому контексті або на іншій території; корисність для розвитку громади/соціального капіталу, застосування на перспективу.

Кожен орган місцевого самоврядування може подати декілька заявок (оформлених окремо), але не більше п’яти практик.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку у форматі *.doc і надіслати її у сканованому вигляді до 15 вересня 2019 року електронною поштою на адресу: [email protected].

До заявки додається лист органу місцевого самоврядування за підписом його керівника, що є підтвердженням достовірності та точності викладеної у заявці інформації. Супровідний лист (з підписом) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою та трьома фотознімками з фіксуванням результатів впровадження практики  (одним електронним листом).

З більш детальною інформацією про Конкурс можна ознайомитись
на офіційному веб-сайті Донецької обласної державної адміністрації за посиланням: https://dn.gov.ua/ua/npa/pro-vnesennya-zmin-do-rozporyadzhennya-golovi-oblderzhadministraciyi-kerivnika-oblasnoyi-vijskovo-civilnoyi-administraciyi-vid-14-chervnya-2018-roku-8115-18.

Кінцева дата підведення результатів Конкурсу та відзначення призерів –
15 грудня 2019 року.

Підсумки Конкурсу будуть висвітлені на офіційному сайті облдержадміністрації та в місцевих засобах масової інформації.

Додаткову інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати
за телефоном: (095) 185-71-76, (099) 722-40-42.