8 квітня у Краматорську та Маріуполі стратувала программа «Skills Lab 2.0: Власна справа». Вона розроблена для розвитку та вдосконалення навичок, які є необхідними для створення власної справи.
Загалом у проекті беруть участь близько 60 молодих людей з різних міст та районів Донецької області, які планують стати підприємцями у майбутньому.
Програма розрахована на 10 занять та триватиме до 31 травня. Під час навчання учасники дізнаються про основні аспекти та нюанси створення власного бізнесу, що значно допоможе молоді реалізувати власний потенціал у цій сфері. Після закінчення програми учасники отримають сертифікати.
Організаторами програми є комунальний позашкільний навчальний заклад "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр", управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації (у місті Краматорськ), Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України, а також ГО “Фонд розвитку Маріуполя”, ГО "Маріупольська Спілка Молоді" (у місті Маріуполь).
![](/storage/app/thumbnails/4eb/203/ec9/qgb_weAe3jw_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/295/cb7/6c5/5sMy3nDQIq8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/870/72a/00f/RF3u1fYRv5I_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/813/d92/89d/i80Kbgvu52I_820x360.jpg)