29 червня 2019 року розпочав роботу наметовий табір управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, розташований у с. Щурове Лиманського району на території бази відпочинку «Сонячний». Наметовий табір стартував з проведення рок-фестивалю для молоді «Молодь змінює майбутнє».
До Щурово з’їхалися яскраві молодіжні команди рок-музикантів із Краматорська, Слов’янська, Покровська та інших міст Донецької області. Молоді музиканти брали участь у різноманітних виступах та змаганнях, а також мали змогу відпочити у мальовничому місці та насолодитися природою літнього лісу, річкою Донець та просто поспілкуватися між собою у атмосфері наметового таборування.
1 липня 2019 року відкрився наметовий табір громадської організації «Портал «Пошук». Протягом 11 днів молодь віком 14-18 років зможе «прокачати» свої навички та водночас отримати купу яскравих емоцій цього літа. У програмі: особистісний розвиток та лідерство; комунікація у її широкому розумінні; емоційний інтелект; ненасильницькі шляхи вирішення конфліктів.
Захід проводиться за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патрітичного виховання Донецької обласної державної адміністрації та Мирноградської міської ради.
![](/storage/app/thumbnails/38f/79b/c58/66039895_2353104004964848_2677082256949903360_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/783/608/cdf/65742870_2035116429928220_8022494160076406784_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c1a/e89/42b/66164256_466837040557880_3239058176212992000_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e6c/dae/e14/66111808_778053212596639_1568475417449332736_n_820x360.jpg)