портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

В рамках проєкту «Гідна країна для гідних людей» відбувся робочий візит до молодіжних центрів міст Добропілля, Білецьке та Білозерське

Опубліковано 08 травня 2020 року, 12:17 , Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

6 травня спеціалісти управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та Донецького обласного дитячо-молодіжного центру відвідали з робочим візитом молодіжні центри міст Добропілля, Білецьке та Білозерське.

Головною метою поїздки був моніторинг молодіжних центрів та питання створення інноваційних молодіжних центрів у межах проєкту «Гідна країна для гідних людей». 

Спільно із адміністрацією міст та керівниками структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді були оглянуті приміщення майбутніх молодіжних центрів. Робота по створенню молодіжних центрів вже розпочалась, проводяться ремонтні роботи, триває процес закупівлі необхідних сучасних меблів та техніки. Розглянуті питання щодо обов’язкового доступу до мережі Інтернет та графіку роботи центрів. Основним завданням центрів стане – всебічний розвиток молоді шляхом неформальної освіти, оволодіння життєвими навичками, навичками основ менеджменту, лідерськими якостями, знаннями з фінансової грамотності, розвитку волонтерського руху. 

У м. Добропіллі та Андріївській ОТГ із керівництвом були обговорені питання щодо створення притулків для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Також в Андріївській ОТГ було оглянуто приміщення майбутнього молодіжного центру та будинок для багатодітної родини, який планується придбати за кошти обласного бюджету.