З 13 жовтня 2016 року в центрах соціально-психологічної реабілітації дітей в містах Краматорськ, Лиман, Слов’янськ, Торецьк, Добропілля та у Великоновосілківському районі проводили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України.
Вихованці в закладах брали участь в інформаційно-просвітницьких заходах «Захисник України – слава та гордість народу!», «Україна – козацька держава». Переглядали та обговорювали відеоматеріали та соціальні ролики про події українського державотворення «Свято Свободи».
Вихованцям центрів соціально-психологічної реабілітації дітей в містах Слов’янськ та Добропілля було запропоновано прийняти участь у круглому столі за участю волонтерів об’єднання Теплиця «Естафета поколінь».
Вихователі провели з дітьми виховні години із залученням військовослужбовців «14 жовтня – День захисника України», «Борони свою державу», «Покровоньку од лиха укрити».
У центрах соціально-психологічної реабілітації дітей Торецька, Слов’янська та Добропілля проведені спортивні змагання «Козацькі забави», «Ігри патріотів», «Козацькому роду – нема переводу».
Вихованці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей в містах Краматорськ та Торецьк організували вітальні флешмоби до Дня захисника України «Україно живи»
Діти разом з дорослими підготували виставки дитячих малюнків «Діти України за мир», «Буду я тобі служити, Україно!», а також взяли участь у майстер – класі з виготовлення українських оберегів та акції «Напиши листа захиснику України».
Вихованці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей в містах Словянськ, Добропілля, Лиман та Торецьк взяли участь у покладанні квітів до меморіальної дошки борців за незалежність України та пам’ятника загиблим воїнам.
Служба у справах дітей облдержадміністрації