Донецька область долучилася до проекту Марини Порошенко з розвитку інклюзивної освіти
Вихідними у Слов’янську на базі Платформи ініціатив «Теплиця» пройшов черговий етап конкурсу малих грантів для молоді від ЮНІСЕФ «Маєш ідею - створи свій проект».
Презентували свої ідеї 50 молодих людей із Слов’янська, Добропілля, Родинського та Лиману.
Для оцінювання проектів була створена група експертів до складу якого увійшли начальник управління у справах у справах сім'ї та молоді Донецької ОДА Лілія Золкіна, заступник Слов’янського міського голови Юрій Підлісний, а також, представник ЮНІСЕФ Фатіма Яндієва, представники активної молоді Анастасія Слав'янська та Василіса Щигельська, представники організації-розпорядника грантового конкурсу - координатор Платформи ініціатив «Теплиця» Ганна Авдіянц та координатор програми малих грантів-голова комітету Яна Помельнікова.
За результатами оцінювання експертна група визначила 12 проектів, які потрапили до третього туру. Кожен з цих проектів було презентовано усім учасникам та оцінено комітетом малих грантів. У результаті, фінансування отримали 8 проектів на загальну суму 150 000 грн., а саме:
1) Центр інноваційної освіти "ПРО.СВІТ" - Вчителі Донецької області та діти зі шкіл м.Слов'янськ;
2) Спортивний майданчик "Міцна країна" - громадська організація інформцентр "Толока", м.Родинське;
3) "Скейт Парк"- ініціативна група молоді м.Лиман;
4) Клуб "Творча особистість" - Молодіжний центр "Творці історії" м. Добропілля;
5) "Проект Лиман-Terra Incognita" - ініціативна група молоді м.Лиман;
6) "Зона сімейного відпочинку"- Громадська організація "Молодь Сходу України" м.Слов'янськ;
7) "День усмішки" - ініціативна група школярів м.Слов'янськ;
8) Проект "Веломісто" - ініціативна група молоді та велосипедистів м.Слов'янськ.
Нагадаємо, що конкурс малих грантів для молоді від ЮНІСЕФ «Маєш ідею - створи свій проект» проходить з метою зміцнення місцевих громад, активізації потенціалу молодих людей на сході України та активного залучення молоді до визначення їхнього майбутнього.
Управлiння у справах сiм’ї та молоді облдержадміністрації