До річниці великої війни Укрпошта презентувала поштову марку «ПТН ПНХ!». Погашення спеціальним штемпелем «Перший день» пройшло сьогодні і в Києві на головпоштамті, і в регіонах. Відбувалось воно сьогодні і на Донеччині, за участі начальника обласної військової адміністрації Павла Кириленка.
Аркуш із шістьома марками під промовистою назвою «ПТН-ПНХ» присвячено річниці повномасштабного російського вторгнення. На марках зображено графіті Бенксі в Бородянці.
- Як маленький хлопчик на тому графіті долає дорослого дзюдоїста, так і відносно маленька Україна долає найбільшу державу і «другу армію» світу, - наголосив очільник області. - Ми у своїй перемозі не сумнівалися ані миті, зараз у ній вже не сумнівається весь світ. Ця впевненість — гарна тема, щоб закарбувати її в поштовій марці.
![](/storage/app/thumbnails/628/1e4/e12/33148796362601425507165925913927766759992843n-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d68/00f/b7f/332040611_608400084464651_6691693389755984439_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d11/c95/e05/331624970_908727943655092_4320901535123482537_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/42e/6f2/658/331408641_119697464213711_1213559703473138733_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/869/2d8/55c/331296454_711612327275781_5747326640799216689_n_820x360.jpg)