портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Вадим Філашкін оглянув хід реконструкції водогону в Олександрівці

Опубліковано 30 квітня 2025 року, 14:18

Попередній слайд
Наступний слайд

Селище матиме змогу отримувати цілодобове водопостачання. 

Окрім цього, завдяки ремонту зменшилась кількість поривів трубопроводу, а також збільшилась економія води до 30%.

«Усього заплановано прокласти 4000 метрів розподільчого водогону з поліетилену діаметром 160 мм, облаштувати 10 водопровідних колодязів та встановити 10 пожежних гідрантів. Розпочаті роботи по заміні 5000 м вуличних водопровідних мереж з прокладанням пластикових труб різного діаметру.

Громада планує також встановити електроннне зчитування показників лічильників, аби ще більше зекономити коштів та водних ресурсів. 

Щиро вдячний об'єднаним зусиллям комунальних підприємств, а також Міжнародному Комітету Червоного Хреста в Україні за надання всіх необхідних матеріалів для ремонту», - наголосив Вадим Філашкін.