портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Вадим Філашкін ознайомився з ходом будівництва в Краматорську стадіону по вулиці Парковій

Опубліковано 12 червня 2020 року, 12:25 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

12 червня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін провів у Краматорську робочу нараду з питань реалізації програми Президента України «Велике будівництво».

Нагадаємо, у контексті національного проєкту, спрямованого на масштабну розбудову якісної інфраструктури України, включено 5 стадіонів на території Донеччини, два з яких – у місті Краматорськ: крите футбольне поле зі штучним покриттям у парку культури та відпочинку «Сад Бернацького» вже відкрили 14 травня, а до жовтня 2020 року планується зведення спортивно-оздоровчого комплексу по вулиці Парковій.

Щодо графіку виконання запланованих робіт доповіли заступник Краматорського міського голови Юрій Люлька та представники підрядника – ТОВ «УБК №1». Так, починаючи з 1 квітня, викопано котлован, виконано армування під установку трибун, ведеться укладка щебеневої основи під футбольне поле.

Згідно проєкту, комплекс поруч із дитячо-юнацькою спортивною школою № 2 матиме футбольне поле зі штучним покриттям розмірами 105x68 м, бігові доріжки по колу, спортивні майданчики (волейбольний, тенісний та для занять воркаутом), адміністративну споруду з роздягальнями, трибуну для глядачів, а також освітлення. Вартість робіт, які фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, міського та обласного бюджетів, складає 36885,272 тис. грн.

Окрім Краматорська, у рамках реалізації програми «Велике будівництво» на території Донеччини новий стадіон з’явиться в місті Волноваха, також у Селидовому та Слов’янську буде виконано реконструкцію стадіону «Шахтар» та стадіону імені Юрія Скиданова відповідно.