Про це повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
Разом з очільниками громад області взяв участь у брифінгу з питань енергозабезпечення та підготовки до осінньо-зимового періоду. Захід організували з ініціативи Офісу Президента України та Міністерства енергетики України.
Під час брифінгу розглянули важливе для всієї країни питання — стабілізацію енергетичного сектору. Ворог постійно руйнує наші електростанції, виводить з ладу трансформатори, знищує електричні мережі. Тому для держави важливо швидко та якісно відновлювати втрачене. Для цього постійно ведеться робота з міжнародними партнерами, опрацьовуються всі можливі варіанти вирішення проблеми.
Одним з варіантів покращення ситуації з постачанням електроенергії є залучення додаткового устаткування для генерації. Щоб розширити можливості генерації, Уряд запровадив ряд програм для підтримки бізнесу та мешканців. Зокрема, за державною програмою «5-7-9» на пільгових умовах бізнес може придбати генеруюче обладнання, а ОСББ і громадяни можуть облаштувати свої будинки сонячними панелями.
Також під час брифінгу повідомили, що з 20 липня починає роботу гаряча лінія з енергетичних питань за номером 15-49, де громадяни зможуть поставити питання про підключення до електричних та газових мереж, отримання пільгового кредитування, участі у програмах державної підтримки з енергоефективності та інших питань.
Разом ми здолаємо всі виклики!
![](/storage/app/thumbnails/6fa/620/c10/11451184846_1943136549493015_5078866142235897831_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8fe/171/b16/11451673824_1943136596159677_6722786055002275851_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f62/7b6/d5a/11452080547_1943136646159672_5896379903193362210_n_820x360.jpg)