Про ситуацію в області повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
З керівниками громад очільник Донеччини обговорив гуманітарну ситуацію, зокрема водо- та електропостачання населених пунктів, проходження майбутнього опалювального сезону, стан дорожнього покриття, роботу та оснащення пунктів незламності, облаштування найпростіших укриттів, питання якості дистанційного навчання, проблеми ВПО, які проживають у громадах, а також актуальні питання евакуації населення, у тому числі умови розміщення людей у більш безпечних регіонах України.
Голова Донецької ОДА оглянув також деякі інфраструктурні об'єкти, їх оснащення та процес ремонту водопостачання в одній з громад. Вадим Філашкін наголосив, що буде сприяти їх вирішенню та робити усе можливе для підтримки належного рівня життя людей.
![](/storage/app/thumbnails/768/0fb/80b/photo_2024-07-23_17-12-05_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c34/880/13f/photo_2024-07-23_17-12-10_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0be/799/3d6/photo_2024-07-23_17-12-31_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5c2/165/fef/photo_2024-07-23_17-12-18_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ef5/799/542/photo_2024-07-23_17-12-22_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0d3/86b/302/photo_2024-07-23_17-12-13_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a2b/68d/687/photo_2024-07-23_17-12-26_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/470/531/adb/photo_2024-07-23_17-12-36_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e5d/55c/702/photo_2024-07-23_17-12-40_820x360.jpg)