Про це повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
«Провів зустріч з нашими героями — донеччанами, які взяли участь у міжнародних змаганнях з адаптивних видів спорту для поранених військовослужбовців та ветеранів «United Air Force and Marine Corps Trials 2024» у штаті Невада, США.
Наші спортсмени показали неймовірні результати. Алан Болієв здобув три золоті медалі з легкої атлетики та пауерліфтингу. Артем Кайдан завоював п'ять золотих медалей у плаванні. Вручив спортсменам сертифікати на грошові винагороди на суми 75 та 125 тисяч гривень.
Ми обговорили участь у змаганнях, реабілітацію та відновлення військовослужбовців. Фізична культура і спорт є важливими для цієї реабілітації. Також онлайн обговорили це з психологами, які допомагають ветеранам», - наголосив Вадим Філашкін.
Змагання «United Air Force and Marine Corps Trials 2024» проходили з 5 по 16 березня — вони є відбірковим етапом для участі у найбільшому американському турнірі з адаптивних видів спорту.
Загалом до складу збірної України увійшло 30 учасників, які змагалися в 11 видах спорту.
![](/storage/app/thumbnails/98a/88f/b45/8451822978_1945497969256873_7583183591953639589_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/05d/826/79b/8452388017_1945497892590214_6486620244489005574_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/51b/e29/dfa/8452126240_1945498099256860_5419971425106028722_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ac3/2a5/af1/8452232221_1945498205923516_210893097156328261_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c98/256/087/8452232633_1945498169256853_4527895226639966914_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/415/371/0af/8452281243_1945498045923532_7563175991083012225_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ad4/f7c/2c6/8452319187_1945497832590220_9220792011731835717_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eb2/e77/374/8452514086_1945497782590225_2427738652854729125_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/667/3b2/55f/8452381530_1945498222590181_3751966372184716068_n_820x360.jpg)