портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Велике будівництво»: після реконструкції маріупольський дитсадок №32 «Дивосвіт» відкриє три інклюзивні групи

Опубліковано 29 липня 2021 року, 11:59

Комунальний дошкільний заклад освіти «Ясла-садок № 32 «Дивосвіт» у Маріуполі після реконструкції, яка проводиться в рамках президентської програми «Велике будівництво», відкриє три інклюзивні групи.

Будівля дитсадка, якій уже понад 70 років, за всю свою історію ще не знала капітального ремонту. Тепер тут уже посилено фундамент та перекриття, повністю виконано металеву стяжку споруди. При цьому збережено оригінальні колони та інші архітектурні родзинки.

До ремонту садочок вміщував до 170 дітей, після – готовий буде прийняти 210. Зокрема, буде відкрито три групи для дітей із особливими потребами. Дитсадок уже має фізінструктора та психолога, працюватимуть також дефектолог та логопед.

В оновленій будівлі буде встановлене і сучасне обладнання, освітнє та ігрове приладдя. Тут будуть облаштовані ресурсна та сенсорна кімнати, фізичний та масажний кабінети.

«У закладі будуть створені всі умови для виховання дитини, добре розвинутої фізично, емоційно та психологічно. Працюємо!», - зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.