Завершено реконструкцію нежитлової будівлі по вул. Заводській, 187 у Краматорську для розміщення дитячого дошкільного закладу «Зернятко», яка проходила у рамках національної програми «Велике будівництво».
Проєкт реалізований з метою створення дитячого дошкільного закладу із забезпеченням 50 учнівських місць (3 групи) та 50 робочих місць.
Загальна кошторисна вартість I та II черг проєкту склала 16,5 млн гривень.
У його рамках виконано термомодернізацію будівлі; збудована нова газова котельня, замінено внутрішні мережі. Наразі підключення газу на стадії оформлення документів.
Кімнати у дитсадочку виконані у різних кольорах, є тепла підлога. Дитячий заклад доступний для маломобільних груп населення.
У будівлі передбачені ізолятор та кімната медсестри.
Встановлено та підключено обладнання для кухні та пральні.
Виконано благоустрій території.
Нагадаємо, що раніше в рамках "Великого будівництва" на Донеччині були відремонтовані 4 дитячих садки - "Юний моряк" у Маріуполі, "Гусельки", "Кульбабка" та "Кріпиш" у Бахмуті.
![](/storage/app/thumbnails/ed8/7bf/fdf/XT3F0866_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/057/5de/aad/XT3F0853_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d63/4d8/9a6/XT3F0867_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9cd/fd9/7b0/XT3F0856_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dd3/b8f/716/XT3F0857_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c47/3ba/1b3/XT3F0860_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/abf/aab/dee/XT3F0862_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/987/815/222/XT3F0865_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/08d/633/e98/XT3F0870_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/027/e67/9a0/XT3F0878_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ef0/487/9c6/XT3F0874_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b84/293/a70/XT3F0880_820x360.jpg)