портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Велике будівництво»: У Мирнограді завершується реконструкція садочку «Ромашка»

Опубліковано 12 серпня 2021 року, 10:29

У Мирнограді в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершується реконструкція дошкільного навчального закладу № 9 «Ромашка». Станом на сьогодні будівельна готовність  – 82 %. 

Будівля закладу складається з трьох корпусів, які були побудовані 1968 року. Через зниження  народжуваності дітей у 90-ті роки, один корпус було тимчасово законсервовано. 

Проєктна потужність закладу – 210 місць. На момент реконструкції працювало два корпуси, потужність яких 140 місць. Відвідувало заклад  125 вихованців. 

Зараз у садочку завершені роботи з заміни вікон та дверей, відремонтовано дах, завершено утеплення та оздоблення фасаду, замінені внутрішні інженерні мережі,  встановлено сантехнічні прилади, облицьовано стіни керамічною плиткою, змонтовано систему блискавкозахисту. На завершальному етапі знаходиться оздоблення внутрішніх приміщень.

Окрім цього, у 2021 році розпочато роботи з заміни зовнішніх комунікацій та благоустрою території.

Фінансування реконструкції садочку «Ромашка» відбувається в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновленні України за рахунок Європейського Інвестиційного банку.

Інші новини за темою