З 04 по 08 травня у дистанційному режимі Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді проведено 46 зліт-семінар туристсько-краєзнавчого активу Донецької області.
У семінарі взяли участь педагоги з 35 населених пунктів Донецької області (Авдіївка, Часів Яр, Іллінівка, Мирноград, Бахмут, Добропілля, Торецьк, Новогродівка, Вугледар, Черкаське, Покровськ, Мангуш, Слов’янськ, Краматорськ, Райгородок, Соледар, с. Новоселидівка, Олександро-Калинове).
Під час роботи практичної частини опрацьовано п’ять модулів за темами: «Туристсько-краєзнавчий напрямок роботи», «Туристсько-спортивний напрямок роботи», «Організаційно-масова робота», «Психологічна допомога», «Техніка безпеки і долікарська допомога». Залікове завдання передбачало надання творчих звітів «Стежками рідного міста» у відео-форматі.
Захід сприяв підвищенню рівня підготовки туристсько-краєзнавчого активу, активізації туристсько-краєзнавчої роботи у закладах освіти області.