Засідання спостережної комісії при Донецькій облдержадміністрації відбулось вперше від початку пандемії коронавірусу. Про це повідомив заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін.
«Через поширення захворювання COVID-19 минулого року не було проведено жодного такого засідання. Водночас протягом року виникали певні проблемні питання, деякі повноваження були перерозподілені між структурними підрозділами ДонОДА. Тому виникла необхідність відновити роботу комісії», - зазначив заступник очільника області.
Засідання комісії пройшло за участі представників структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації, громадських організацій та центральних органів виконавчої влади. Одним з питань, розглянутих під час засідання комісії, стало звернення громадської організації «Україна без тортур» щодо сприяння покращенню умов утримання в’язнів в одному з виправних закладів Донецької області.
![](/storage/app/thumbnails/7a0/65d/144/DSC_0525_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f04/123/cef/DSC_0527_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/58f/d75/4b7/DSC_0531_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e27/eba/65b/DSC_0521_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8f8/a86/268/DSC_0529_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aab/d4b/f38/DSC_0537_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/246/dcf/a02/DSC_0534_820x360.jpg)