Гуманітарним хабом Мар’їнської громади у м. Павлоград здійснено відправку Новою поштою гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів для 146 мешканців Мар’їнської громади за підтримки благодійного фонду Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Foundation; надано 120 продуктових наборів та засобів гігієни донеччанам за підтримки гуманітарної місії «Проліска».
Допомога в цей нелегкий час – це не тільки матеріальні цінності, а й надія, що разом ми подолаємо будь-які труднощі.
За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/14c/0fe/1c4/3954149338206809167325472120284798437579011n-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2ed/9d4/5e8/3954282638206808700658857539319513277069146n-1_820x360.jpg)