#Вісті_з_гуманітарних_штабів
Гуманітарним центром «Мій Часів Яр» у м. Київ здійснено видачу гуманітарної допомоги у вигляді сімейних продуктових наборів за підтримки благодійного фонду Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Foundation. Таку ж допомогу розпочав надавати гуманітарний хаб для ВПО з Торецької громади у м. Київ для мешканців своєї громади.
Допомога в цей нелегкий час – це не тільки матеріальні цінності, а й надія, що разом ми подолаємо будь-які труднощі.
За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/36d/c40/718/4b2a8a64-cde3-40f7-8ec9-e52e94833c0d_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/758/ea9/b96/e8ff6540-daa4-48e3-88d5-2c50515807e6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/899/1d6/ca7/1a9016d8-f9ff-4380-adb6-2253350c10dd_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6e2/2d4/6c7/2de8636f-e617-41b4-b3d2-e50bc7a2088e_820x360.jpg)