Ракетного удару завдали рашисти по приватному сектору Краматорська сьогодні вночі. Про це повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у "Фейсбук".
Ракета (за попередніми даними, С300) впала просто посеред житлового кварталу - частково пошкодила щонайменше 3 приватні будинки; від пожежі, що спалахнула, згорів гараж.
- Росіяни навмисне тероризують місцеве населення. За таких умов, для цивільних єдиний правильний вихід - евакуюватися у більш безпечні області України, - наголошує очільник області. - Не ставайте мішенню для російських терористичних військ. Евакуюйтеся!
![](/storage/app/thumbnails/4aa/751/698/306861941_629145018768056_2353080766417769349_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/079/1b8/185/307197404_629144938768064_3053488616730901200_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/19b/729/95a/306794252_629146322101259_3228420789669731576_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/20f/331/e07/307005585_629145058768052_2414715393951395666_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/897/d67/095/306908619_629144968768061_7948132459931219030_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/071/190/dc9/306772463_629146422101249_6250578262422174824_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6a9/8b3/e1a/306904522_629144985434726_4793196320451699733_n_820x360.jpg)