11 березня у Краматорську заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна провела прийом громадян. У прийомі також взяли участь директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Сідашева, начальник управління освіти Костянтинівської міської ради Ольга Барабаш.
На цей раз до заступника голови звернувся мешканець Костянтинівки, який скаржився на незаконний збір грошей з учнів у Костянтинівській школі №5 та (за твердженням заявника) булінг дитини через відмову сплачувати кошти.
Юлія Костюніна уважно вислухала заявника та доручила відповідним структурним підрозділам з виїздом на місці перевірити наведені факти.
Отримати докладну інформацію щодо запису на прийом, а також подати запит на інформацію Ви можете за телефоном громадської приймальні +380 (6264) 6-02-80.
![](/storage/app/thumbnails/540/e23/119/P2930357_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5e6/f53/02a/P2930300_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4fb/685/cd0/P2930474_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6eb/2bc/7db/P2930378_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/04d/18d/348/P2930450_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c1c/7b9/eca/P2930492_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/27a/7a8/6e8/P2930371_820x360.jpg)