7 квітня 2023 року заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна відвідала Донецький державний університет внутрішніх справ, який зараз релоковано з м. Маріуполь до м. Кропивницький Кіровоградської області, де взяла участь у регіональному форумі «Роль молоді у наближенні Перемоги», організованому університетом спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.
У межах панельної дискусії «Співпраця органів державної влади та волонтерів» Юлія Костюніна ознайомила учасників із напрямками та перспективами роботи Донецької облдержадміністрації у сфері підтримки волонтерського руху, співпраці з інститутами громадянського суспільства та реалізації державної молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.
Підсумовуючи, заступник голови облдержадміністрації зазначила: «Спільною роботою органів державної влади, молоді, громадських структур, волонтерів та за підтримки міжнародної спільноти ми ефективно боронимо і будемо боронити Україну разом із нашими захисниками на передовій. І разом ми обов’язково здобудемо перемогу. А наступний такий форум ми проведемо у Донецькій області і його темою буде «Відновлення Вільної Мирної Донеччини».
Також Юлія Костюніна провела робочу зустріч із професорсько-педагогічним колективом Донецького державного університету внутрішніх справ, на якій було обговорено можливість реалізації спільних проєктів та проведення спільних заходів у сфері молодіжної та сімейної політики, національно-патріотичного виховання, освіти та культури, та визначено шляхи співпраці університету з облдержадміністрацією.
Під час поїздки заступник голови облдержадміністрації відвідала локацію громадської організації «Слов'янський культурний центр «Задзеркалля» із м. Слов’янськ, яка зараз тимчасово продовжує свою роботу у м. Кропивницький, та ознайомилась із проєктами та заходами організації, що реалізуються у Донецькій та Кіровоградській областях спільно з органами державної влади та міжнародними неурядовими організаціями.
За інформацією управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/9d8/8ce/ee3/339428376_791634162387118_4349033470469796532_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7ed/013/6ac/339287835_6066174786830738_3460195684212469059_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/413/957/e0c/339331927_746176016964544_9184415198182240298_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e2a/4df/0ee/339446787_567526601847591_2812534555967803064_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f1e/b40/c18/339411190_2364289213718659_8567104757788196271_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f47/841/ca5/photo2023-04-1108-48-35-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/91f/c2d/f98/photo2023-04-1108-48-34-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ea6/d44/5fc/photo_2023-04-11_08-48-33_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/07e/2ea/43d/photo_2023-04-11_08-48-34_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ce0/80a/f71/photo_2023-04-11_08-48-35_820x360.jpg)