Дві нагороди поповнили скарбничку Донецької області та України за підсумками міжнародного турніру з вільної боротьби серед юнаків і дівчат «XXIII Küllo Kõiv memorial tournament», що відбувся в Естонії 22-23 квітня.
На змаганнях, учасниками яких стали спортсмени з Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Німеччини, Польщі, України та Фінляндії, кубки й дипломи здобули учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, вихованці тренерів Максима та Андрія Єфремових.
Марія Єфремова з міста Бахмут, яка також є спортсменкою Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, у ваговій категорії 57 кг провела чотири переможні сутички й отримала «золото».
Дмитро Кудрявцев, який задля виступу на змаганнях вибирався з оточеного російськими військами міста Маріуполь, також у ваговій категорії 57 кг, але вже серед юнаків, виграв три зустрічі, поступився у фіналі та став срібним призером.
Вітаємо наших спортсменів, тренерів і бажаємо їм невичерпної енергії та наснаги, аби й надалі прославляти Донецьку область та Україну на міжнародних аренах!
![](/storage/app/thumbnails/136/172/e1a/Ukrainian_wrestling_team_in_Estonia_23-04-2022_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fbe/5cc/00b/Kudryavtsev_Dmytro_wrestling_silver_23-04-2022_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/281/796/fc3/Wrestling_Estonia_22-23_04_2022_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e0a/ae8/784/Yefremova_Mariya_wrestling_gold_23-04-2022_820x360.jpg)