0-800-507-506, 0954633565

Юні важкоатлети Донеччини – призери чемпіонату Європи в Польщі

Опубліковано 18 серпня 2022 року, 14:44

На європейській першості з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 15 та до 17 років, місцем проведення якої з 10 по 17 серпня став польський Рашин, передмістя Варшави, спортсмени Донецької області в складі збірної України здобули низку медалей, повідомляють в Управлінні фізичної культури та спорту облдержадміністрації .

Другий рік поспіль звання віцечемпіона Європи серед юнаків до 15 років виборов Владислав Голованов, учень Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, вихованець Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики (Білозерське/Бахмут). У ваговій категорії понад 102 кг він став срібним призером у кожній з вправ – ривку (результат 110 кг) і поштовху (147 кг), а також у сумі двоборства (257 кг).

У віковій групі до 17 років на п’єдестал пошани піднялися два вихованці відділення Обласної СДЮСШОР з важкої атлетики в місті Білозерське. За підсумками змагань у ваговій категорії до 96 кг Андрій Боровський здобув мале «срібло» у вправі ривок з результатом 130 кг (загальна сума двоборства 278 кг дозволила йому посісти 5 місце). У категорії до 81 кг Гліб Березін, уродженець Авдіївки, став бронзовим призером у поштовху з результатом 148 кг (за сумою двоборства, маючи 266 кг, він опинився на 4 сходинці).

Успіх важкоатлетів Донеччини є результатом плідної спільної праці спортсменів та їх тренерів: Володимира Жоги, Ігоря Обухова, Дениса Задрановського.