портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Евакуйованим на Кіровоградщину надають медичну допомогу і спеціалісти з Донеччини

Опубліковано 18 серпня 2022 року, 15:45

Евакуйовані у Кіровоградську область цивільні мешканці Донеччини отримують різнопланову підтримку. Забезпечується і медична допомога переселенцям.

Про те, що наша обласна травматологічна лікарня вже веде прийом у Кропивницькому, повідомив сьогодні на брифінгу директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Володимир Колесник. І на цьому фахівці з Донеччини зупинятись не збираються.

- Коли у серпні почалась обов'язкова евакуація, то Кіровоградщина почала активно приймати наших мешканців. Зараз ми поки що тільки запустили там обласну травматологічну лікарню, але плануємо, що там запрацює і "первинка", щоб ми могли надавати первину допомогу - рецепти, консультації, направлення, - розповів Володимир Вікторович.  

Крім того, планується, що у Кіровоградській області працюватимуть і спеціалісти дитячої обласної лікарні Донеччини.

Володимир Колесник також підкреслив, що жителів Донецької області мають приймати у всіх державних та комунальних медичних закладах країни без направлень від сімейного лікаря. Хоча електронне направлення можна отримати у свого лікаря в телефонному режимі. Але якщо він не виходить на зв'язок можливо звернутися до будь-якого лікаря у любій точці країни.

Як повідомлялось раніше, на Кіровоградщині хаб «Callcentr» продовжує працювати для мешканців Донецької області.

Інші новини за темою