портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

За добу відновлено електропостачання у 32 населених пунктах Донеччини, без світла залишаються 93

Опубліковано 18 серпня 2022 року, 17:17

За 17 серпня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити світло у 32 населених пунктах. 9 139 родин у Бахмутському, Краматорському та Покровському районах знову зі світлом. Попри інтенсивні бойові дії енергетики продовжують ремонтувати мережі. 

І знову енергетикам з дозволу військових вдалося попрацювати у Бахмутській громаді, що постійно перебуває під обстрілами. Знову отримують електропостачання понад 3 тисячі родин громади. За останні три дні фахівцям енергокомпанії вдалося відновити світло для понад 7 тисяч домогосподарств цієї громади.

Крім того, енергетики відновили світло для майже 5 тисяч родин Слов’янської громади. Із них левовій частині – менше ніж за добу. Однак майже тисяча родин чекала на світло понад дві доби – через бойові дії енергетики не могли потрапити до місць пошкоджень мереж.

Учора фахівці енергокомпанії також працювали у Торецькій, Селидівській, Мар’їнській, Костянтинівській та Дружківській громадах.

Активні бойові дії на Донеччині тривають. Поки що без світла залишаються 93 населених пункти області, де енергетики не мають змоги працювати та немає дозволу на проведення робіт від військових. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. 

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі