портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

За тиждень відновлено електропостачання осель понад 81 тисячі родин на Донеччині, без світла залишаються 102 населених пункти

Опубліковано 08 серпня 2022 року, 13:44

З 1 по 7 серпня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково повернути електропостачання жителям 104 населених пунктів. Знову зі світлом 81 833 родини на Донеччині. У тому числі за останню добу енергетики заживили 22 населених пункти та повернули електропостачання у майже 8 тисяч домогосподарств Покровського, Краматорського, Волноваського та Бахмутського районів. 

Найбільше відновлень – у Краматорській громаді. Знову зі світлом тут понад 3 тисячі домогосподарств. Вдалося фахівцям енергокомпанії попрацювати також у Авдіївській, Бахмутській, Торецькій, Великоновосілківській, Селидівській, Мар’їнській, Слов’янській громадах.

Протягом тижня на Донеччині зберігалася важка ситуація через постійні бойові дії. Ворог продовжує спроби просування в Донецькій області. Без світла поки що залишаються 102 населених пункти. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі