портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Опубліковано 07 грудня 2023 року, 09:00

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами жителів Донеччини.

2 серпня 2022 року в Красногорівці загинув 66-річний Віктор Куропятник. Чоловік потрапив під ворожий обстріл біля будинку своєї доньки.

Віктор – корінний житель Красногорівки. У Донецьку здобув професію монтажника висотних робіт, але майже все життя працював водієм. Останні роки перед пенсією був монтером колії на місцевому вогнетривкому заводі.

«Він був людиною великої душі, найвідкритішим і найдобрішим. Не відмовляв нікому, хто звертався по допомогу. Разом із мамою, з якою прожили 45 років у шлюбі, виховали мене і сестру у любові, злагоді. Навіть коли ми подорослішали, тато тішив нас смаколиками і щиро опікувався», – розповіла Ольга, донька загиблого.

Незадовго до трагедії вона вмовила батьків перебратися до неї. Думала, у центрі міста буде безпечніше.

«2 серпня вранці ми з татом багато говорили. Потім він вирішив вийти на вулицю, сказавши перед тим: «Олю, ми все це переживемо». За 10 хвилин батька не стало», – розповіла донька.

Тоді ворог завдав чергового удару по місту. Російський снаряд влучив за кілька метрів від подвір’я.

«Коли вибігла на вулицю, одразу поглядом почала шукати чоловіка. Та побачила батька й не повірила своїм очам. Він лежав обличчям до землі, без ноги. Майже одразу я дізналася й про загибель чоловіка. Від потрясіння я вийшла посеред дороги й від болю кричала на весь голос... Я завжди казала, що знайшла чоловіка, схожого на батька. І водночас втратила їх обох», – сказала Ольга.

Поховали Віктора 3 серпня на Софіївському цвинтарі Красногорівки. У нього залишилися дружина, доньки, онуки.

З 24 лютого росіяни вбили 1787 мирних жителів Донеччини, поранили ще 4373. Кількість жертв у Маріуполі та Волновасі наразі достеменно невідома. 

Пам’ятаймо!